Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Hallitus 2024


Puheenjohtaja - Kai Kakko, 044 355 4121, pj(at)kotkanratsastajat.fi, kai.kakko(at)kakko.fi

Varapuheenjohtaja Juha Hiltunen, 044 099 9333, juha.hiltunen(at)ergoselkaklinikka.fi

Sihteeri Merita Danielsbacka, 040 761 9826, merita.danielsbacka(at)gmail.com

Liisa Hirvonen, 050 309 6582, hirvonen.liisa60(at)gmail.com

Belinda Danielsbacka, 040 081 9675, belinda.danielsbacka(at)gmail.com

Annukka Paavola, 050 340 6552, annukka.lin(at)gmail.com

Kai Kaartinen, 050 460 4969, kaartinen.kai(at)gmail.com

Kati Suutari, 050 550 1564, kati.suutari5(at)gmail.com

Ksenija Hämäläinen, 044 254 5198, ksenija.hamalainen(at)hotmail.com

 

Hallituksen ulkopuolisina:

Rahastonhoitaja Sanna Paronen, 044 99975415, sanna.paronen(at)hotmail.com

Jäsensihteeri Maisa Turpeinen, 0440672431, maisa.turpeinen(at)hotmail.com 

 

 

 

                              

 

 

AJANKOHTAISTA

PIRTINMÄENPOLKU 4, 48410 KOTKA, PUHELIN 044-5222 543 (PÄIVYSTYSAIKANA ARKISIN KLO. 15-16)